Podziemna Trasa Turystyczna

Oficjalny serwis obiektu

Slider

Cz wiecie już jak dotrzeć do Podziemnej Trasy Turystycznej w Sandomierzu?

Z uwagi na remont Kamienicy Oleśnickich droga do sandomierskich lochów została poprowadzona od ulicy Żydowskiej!

Specjalnie dla Was nasza koleżanka Joanna z Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu w poniższym filmiku pokazała, w jaki sposób dotrzeć do celu!

Link

Drogie Panie❗️Zbliża się Wasze święto - Dzień Kobiet💐 Pan Marcin Marzec - burmistrz Sandomierza oraz Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie do skorzystania z wyjątkowej oferty z okazji równie wyjątkowego dnia🥰👇 Drogie Panie, 8 marca 2024 możecie zwiedzić nasze turystyczne perełki - Bramę Opatowską i Podziemną Trasę Turystyczną, za symboliczną złotówkę😀🤩 Gorąco zapraszamy❗️


dzień kobiet.jpg

🥳👵👴Z Sandomierskim Centrum Kultury Dzień Babci i Dziadka możemy świętować nie tylko kreatywnie, ale także aktywnie i poznawczo!
💌Wraz z Marcin Marzec, burmistrzem Sandomierz - Królewskie Miasto, bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie, Dziadków oraz ich Wnuczęta do skorzystania z turystycznej oferty na 21 i 22 stycznia br. - w tych dniach będzie można zwiedzać Podziemną Trasę Turystyczną oraz Bramę Opatowską za symboliczną 1️⃣🪙 złotówkę (wejściówka dla dzieci w cenie biletu ulgowego).
👨‍👩‍👧‍👦 Taki rodzinny spacer to świetna okazja do celebrowania Dnia Babci i Dziadka, zacieśniania więzi i poznawania naszego miasta w spokojny i dokładny sposób.
 
 
21 22

Podkategorie

herb sandomierz logo sck logo Centrum Informacji Turystycznej logo krepianka brama logo
© 2024 sandomierskiepodziemia.eu