Podziemna Trasa Turystyczna

Oficjalny serwis obiektu

Slider

Z uwagi na promocję Sandomierza, chęć stałej współpracy z podmiotami świadczącymi usługi turystyczne jak i z przewodnikami indywidualnymi, a także w trosce o jak najlepszy wizerunek i dostępność zabytków Sandomierza, oferujemy możliwość zawarcia porozumienia o współpracy, uprawniającego do uzyskania rabatu w wysokości do 10% ceny nominalnej biletu do Podziemnej Trasy Turystycznej dla naszych stałych współpracowników.

Oferta skierowana jest zarówno do:

  1. podmiotów świadczących usługi turystyczne
  2. przewodników indywidualnych przy kierowaniu i przyprowadzaniu grup wycieczkowych do Podziemnej Trasy Turystycznej.

Zainteresowane osoby i instytucje prosimy o zgłaszanie swojej oferty do Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu, pod adresem Rynek 20, 27-600 Sandomierz, tel.: (15) 644 61 05, osobiście, pocztą lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta dotyczy rabatu w wysokości do 10% ceny biletu, niezależnie od aktualnie obowiązujących stawek.

 

Oferta zawierać powinna:

  • nazwę oferenta i pełne dane teleadresowe,
  • szacowaną liczbę skierowanych bądź przyprowadzonych osób w miesiącu (średnia miesięczna w okresie kwiecień - wrzesień oraz średnia miesięczna w okresie październik – marzec),
  • określenie oczekiwanego okresu rozliczeniowego: tygodniowy lub miesięczny.

Oferty będą rozpatrywane indywidualnie na podstawie zgromadzonych materiałów przez powołany do tego zespół z ramienia Sandomierskiego Centrum Kultury jako administratora  Podziemnej Trasy Turystycznej w Sandomierzu.

Na podstawie złożonych ofert ustalone zostaną szczegółowe zasady współpracy w formie porozumienia i będą rozliczane na podstawie ilości faktycznie skierowanych przez oferenta gości na w/w obiekt w zadeklarowanym terminie.

Przewodnicy posiadający licencję na Województwo Świętokrzyskie mogą oprowadzić grupę zorganizowaną we własnym zakresie - po uprzednim zgłoszeniu takiego faktu do PTT - najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem zwiedzania.